Oryantiring Sporcularımızın Başarısı

Kocaeli Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü Oryantring branşı sporcularımızdan Fatih Büyükkol ve Emirhan Sezer Kaya Kartepe Halk Eğitim Merkezi tarafından Bursa / Cumalıkızık'ta organize edilen Oryantiring yarışlarında 2. oldu.

 

Oryantiring harita ve pusula yardımıyla belirlenen hedeflere ulaşmaya yarayan bir spor dalıdır. Kocaeli Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü olarak Oryantiring branşı alanında çalışmalarına devam etmektedir.

Bu alanda Kartepe Halk Eğitim Merkezi tarafından Bursa / Cumalıkızık'ta organize edilen yarışmada kulübümüz sporcularından Emirhan Sezer Kaya ve Fatih Büyükkol'un bireysel olarak katıldı. Fatih Büyükkol bireysel olarak katıldığı yarışmada 2. olarak kulübümüze büyük bir mutluluk yaşattı.

Değerli sporcularımız tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Biz Kimiz!

Kulübümüz; alanlarında uzman kişilerce İzcilik, AB Projeleri, Oryantiring, Doğa Sporları ve Gezi Organizasyonları alanlarında hizmet vermektedir.

Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak isterseniz;

Bizimle iletişim kurun:

   

Keşşaf

Keşfetmek doğamızda var. Bizlerde doğayı bir araç olarak kullanarak, kendinizi keşfetmeniz için size fırsatlar sunuyoruz.

Keşfetmek ihtiyaçtan doğar sloganıyla yola çıkan ekibimiz doğayı bir araç olarak kullanarak siz değerli katılımcılarımızın kendilerini keşfetmelerine imkan tanıyan fırsatlar üretmeyi hedeflemektedir.

Sizde etkinliklere katılmak isterseniz: www.kessaf.org 

JoomShaper
Google+