Yönetim Kurulu 2014 - 2015 Eğitim ve Öğretim Yılı Mesajı

Kocaeli Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü olarak 2014 – 2015 Eğitim ve Öğretim yılında tüm izci, lider ve sporcularımıza başarılı bir yıl geçirmelerini dileriz.

 

Her zaman olduğu gibi bu yıl da izcilik, gençlik ve spor etkinlikleri ile çocuk ve gençlerimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz.

Ayrıca kulübümüzün yetişkinlere yönelik “Keşfetmek Doğamızda Var!” sloganıyla düzenlediği doğa etkinliklerine de katılıp, doğa aracılığıyla kendinizi keşfetme fırsatı bulabilirsiniz.

Sizler de bu etkinlikler içerisinde yer alarak ailemizin bir parçası olmak isterseniz sosyal medya adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

www.sasgsk.org / www.kessaf.org / facebook.com/sasgsk / twitter.com/sasgsk

 

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Biz Kimiz!

Kulübümüz; alanlarında uzman kişilerce İzcilik, AB Projeleri, Oryantiring, Doğa Sporları ve Gezi Organizasyonları alanlarında hizmet vermektedir.

Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak isterseniz;

Bizimle iletişim kurun:

   

Keşşaf

Keşfetmek doğamızda var. Bizlerde doğayı bir araç olarak kullanarak, kendinizi keşfetmeniz için size fırsatlar sunuyoruz.

Keşfetmek ihtiyaçtan doğar sloganıyla yola çıkan ekibimiz doğayı bir araç olarak kullanarak siz değerli katılımcılarımızın kendilerini keşfetmelerine imkan tanıyan fırsatlar üretmeyi hedeflemektedir.

Sizde etkinliklere katılmak isterseniz: www.kessaf.org 

JoomShaper
Google+