Liderlik Tanıtım Semineri

Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü olarak çocuk ve gençlerimizin sağlıklı bireyler olarak yetişmelerinde büyük önem taşıyan “İzcilik ve Gençlik” etkinliklerimizde görev alacak lider adaylarımız için “Liderlik Tanıtım Semineri” açıyoruz.

 

Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü olarak 18 yıldır olduğu gibi bu eğitim - öğretim dönemimizde de aramıza yeni katacağımız arkadaşlarla ailemizi biraz daha büyütebilmek ve daha verimli çalışmalara imza atabilmek amacıyla; 27-28 Eylül 2014 tarihleri arasında, Yuvacık Aksığın İzci Evinde,  1 gece konaklamalı “Liderlik Tanıtım Semineri” yapmayı planlıyoruz.

Bu seminere katılacak olan gönüllü lider adaylarımızın ekip çalışmasına önem vermeleri, bizlerle beraber uyumlu çalışmaları, çocuk ve gençlerimizin  kişisel gelişimlerine katkı sağlayabilmeli ve düzenlenen çalışmalara zaman ayırabilmeleri önemlidir.

Bu semineri planlayabilmemiz için adaylarınızın iletişim bilgilerini ve katılım durumlarını en geç 19 Eylül Cuma günü mesai bitimine kadar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresine bildirmeleri gerekmektedir.

Gösterdiğiniz ilgi ve destek için teşekkürler.

 

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Biz Kimiz!

Kulübümüz; alanlarında uzman kişilerce İzcilik, AB Projeleri, Oryantiring, Doğa Sporları ve Gezi Organizasyonları alanlarında hizmet vermektedir.

Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak isterseniz;

Bizimle iletişim kurun:

   

Keşşaf

Keşfetmek doğamızda var. Bizlerde doğayı bir araç olarak kullanarak, kendinizi keşfetmeniz için size fırsatlar sunuyoruz.

Keşfetmek ihtiyaçtan doğar sloganıyla yola çıkan ekibimiz doğayı bir araç olarak kullanarak siz değerli katılımcılarımızın kendilerini keşfetmelerine imkan tanıyan fırsatlar üretmeyi hedeflemektedir.

Sizde etkinliklere katılmak isterseniz: www.kessaf.org 

JoomShaper
Google+