Özel Seymen Koleji İzcilik Tanıtım Sunumu

Kulübümüz İzcilik branşı tarafından ilimizde izcilik çalışmalarını arttırmaya yönelik düzenlenen izcilik tanıtım günleri etkinlikleri Özel Seymen Koleji daveti üzerine gerçekleşen sunum ile devam ediyor.

 

İlimizdeki izcilik çalışmalarını yaygınlaştırmak ve daha fazla çocuk ve genci izcilik çalışmalarına dahil etmek amacıyla düzenlenen izcilik tanıtım günleri kapsamında Özel Seymen Koleji Lise ve İlkokul müdürlüklerinin organizasyonları ile tanıtım sunumu gerçekleştirildi. 

Önder Alioğlu, Sebahattin Yaşa ve Elif Gündüz liderlerimizin gerçekleştirdiği tanıtım sunumunda izcilik çalışmaları ve hedefleri üzerinde durularak, özellikle izci olmanın çocuk ve gençler üzerinde olumlu etkileri üzerinde duruldu.

Daha önce gerçekleşen etkinliklerin resimleri ile devam eden sunumda eğlenceli anlar yaşandı. 

İzcilik çalışmaları beraberinde okçuluk, ata binme, bisiklet, yüzme ve daha bir çok etkinliği de gerçekleştirme fırsatı bulabileceklerini öğrenen izci adaylarının heyecanları gözlerinden okunuyordu.

İzciliği yaygınlaştırmaya yönelik etkinliklerinin ve çabalarının devam edeceğini belirten Kulüp Başkanı İpek Medişoğlu; bu etkinlikleri öğrencileri ile paylaşmak isteyen kurum yetkililerinin davetlerine her zaman açık olduklarını belirtti. 

Ayrıca her hafta sonu merkez izci ünitemizde gerçekleşen izcilik çalışmalarına da bireysel başvurular kabul edilmektedir. Tek yapmanız gereken internet sitemizden başvuru yapmaktır.

Yorumlar   

+1 #1 Hayri Budan 14-09-2014 12:20
Gençlerin başarılarında özgüven sahibi olmalarının rolü çok büyüktür, bu manada çalışmalarınız çok önemlidir.
Faaliyetlerinizde başarılar ve kolaylıklar diliyorum.
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Biz Kimiz!

Kulübümüz; alanlarında uzman kişilerce İzcilik, AB Projeleri, Oryantiring, Doğa Sporları ve Gezi Organizasyonları alanlarında hizmet vermektedir.

Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak isterseniz;

Bizimle iletişim kurun:

   

Keşşaflar

Keşfetmek doğamızda var. Bizlerde doğayı bir araç olarak kullanarak, kendinizi keşfetmeniz için size fırsatlar sunuyoruz.

Keşfetmek ihtiyaçtan doğar sloganıyla yola çıkan ekibimiz doğayı bir araç olarak kullanarak siz değerli katılımcılarımızın kendilerini keşfetmelerine imkan tanıyan fırsatlar üretmeyi hedeflemektedir.

Sizde etkinliklere katılmak isterseniz: www.kessaf.org 

JoomShaper
Google+